Kontakt
Ukończono 0%

WERSJA Z TRZEMA PYTANIAMI O LOGO - DMS DeBenedetti Majewski Szcześniak - badanie opinii na temat usług i wizerunku kancelarii

Szanowni Klienci kancelarii DMS DeBenedetti Majewski Szcześniak,

prosimy o wypełnienie krótkiego, anonimowego kwestionariusza dotyczącego jakości usług oferowanych przez naszą kancelarię, a także jej wizerunku. Udział w tym badaniu pomoże nam wprowadzić zmiany, które zwiększą satysfakcję naszych klientów i partnerów biznesowych, w tym także Państwa.

Wypełnienie kwestionariusza zajmie ok. 4 minut. Badanie jest w pełni anonimowe - z tego względu prosimy o wypełnienie kwestionariusza w trakcie jednej sesji, ponieważ nie będzie go można wypełnić powtórnie.

Kwestionariusz składa się z pytań umieszczonych na kilku ekranach. Do kolejnego pytania przechodzi się klikając przycisk "Dalej". "Wstecz" pozwala wrócić do poprzedniego pytania, zaś przycisk "Zakończ wypełnianie ankiety", na ostatnim ekranie, zamyka cały kwestionariusz. W prawym górny rogu ekranu znajduje się tzw. pasek postępu i przycisk "Kontakt", który umożliwia pozostawienie uwag, w tym także dotyczących kwestii technicznych.

Za wszystkie odpowiedzi serdecznie Państwu dziękujemy i zapraszamy do wypełnienia kwestionariusza.

Zespół kancelarii DMS DeBenedetti Majewski Szcześniak


Ankieta

Zarejestruj bezpłatne konto w 15 sekund i twórz własne ankiety online - za darmo! .
MoreGrowth   |   Natu.Care   |   HelloFinance   |   HiJunior   |   LifeAndMyFinance