Wyjście
Kontakt
Ukończono 0%
Szanowni Państwo
Firma Beneftis4you oferuje abonamentowe usługi prasowania i sprzątania mieszkań dla pracowników pracodawcy. Nasza firma działa na podobnej zasadzie jak obecnie funkcjonujące na rynku firmy (Benefit Systems, OK System, Fit Profit, Fit Flex) udostępniające pracownikom korzystanie z obiektów sportowych. W naszym programie pracownik zamiast dostępu do obiektów sportowych otrzymuje świadczenia sprzątania i prasowania i podobnie jak w programach sportowych to pracodawca pokrywa całość lub większość kwoty za usługę.
Jako właściciele Benefits4you pracowaliśmy w wielu korporacjach, które korzystały z kart sportowych i zdajemy sobie sprawą, że część osób nie używa lub rzadko używa takich kart, dlatego proponujemy nasz program jako alternatywę dla programów sportowych. Program jest również kierowany do osób, które nie posiadają karty.
Poniższa ankieta ma na celu sprawdzenie ile osób z Państwa firmy byłoby zainteresowanych naszym programem. Po przeanalizowaniu ankiety wraz z działem HR podejmiemy decyzję czy wdrożyć program w Państwa organizacji.
W obecnej fazie projektu nasza oferta jest ograniczona terytorialnie do administracyjnych granic Warszawy, nie mniej jednak prosimy osoby, których mieszkania są poza granicami Warszawy o wypełnienie ankiety. Jeśli z konkretnego regionu poza Warszawą będzie dużo zgłoszeń, rozpatrzymy możliwość uruchomienia sprzątań w danym regionie.
Ankieta składa się z dwóch stron www. Można ją w dowolnym momencie przerwać i powrócić do niej później.
Z góry dziękujemy za wypełnienie ankiety.


Ankieta

Zarejestruj bezpłatne konto w 15 sekund i twórz własne ankiety online - za darmo! .
MoreGrowth   |   Natu.Care   |   HelloFinance   |   HiJunior   |   LifeAndMyFinance