Ankieta+ @ Twitter Ankieta+ @ Google+
Ukończono 0%

BADANIE POSTAW RODZICIELSKICH

Szanowni Państwo,

nazywam się Karolina Rzepecka. Jestem studentką 4 roku psychologii w UAM w Poznaniu.
Zwracam się do Państwa z prośbą o udział w badaniach psychologicznych, potrzebnych do mojej pracy magisterskiej. Badanie dotyczy postaw rodzicielskich matek posiadających dziecko/dzieci w okresie szkoły podstawowej i/lub gimnazjum. Każda Państwa odpowiedź będzie dla mnie bardzo ważna.
Proszę o wypełnienie czterech kwestionariuszy, a także o podanie swoich niezbędnych danych demograficznych. Dołożę wszelkich starań, aby Państwa odpowiedzi i dane były właściwie zabezpieczone. Wszelkie dane, mogące dopomóc do identyfikacji konkretnej osoby, zostaną zatarte lub zmienione.

Badania są w pełni anonimowe. Wyrażacie Państwo świadomą zgodę na uczestnictwo w badaniach przystępując do badania. Państwa udział w badaniu jest dobrowolny i w każdym momencie (nawet po rozpoczęciu badania) można się z niego wycofać bez podawania powodu. Także po zakończonym badaniu można poprosić o usunięcie z bazy Państwa wyników i danych.

Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące Państwa roli w prowadzonym badaniu, chętnie na nie odpowiem zarówno przed jak i w trakcie badania. Jeżeli jakaś informacja jest dla Państwa ważna dla podjęcia decyzji o udziale i nie otrzymacie potrzebnej informacji, można w takiej sytuacji odmówić udziału w badaniu.
Proszę, abyście Państwo przez okres 3 miesięcy nie opisywali procedury badawczej innym osobom, które potencjalnie mogą zostać uczestnikami tego badania. W tym okresie sukces badań wymaga poufności.
Wyniki będą prezentowane wyłącznie na poziomie danych grupowych, a dostęp do wyników surowych będę mieć ja i promotor mojej pracy, prof. Elżbieta Hornowska (Instytut Psychologii, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, ul. Szamarzewskiego 89, 60 – 568 Poznań, tel.: (48 61) 829 23 50, e-mail: elzbieta.hornowska@amu.edu.pl). Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wynikami mojej pracy to proszę o kontakt 530 666 920.

Dziękuję za współpracę.


Ankieta

Zarejestruj bezpłatne konto w 15 sekund i twórz własne ankiety online - za darmo! .