Kontakt
Ankieta+ @ Twitter Ankieta+ @ Google+
Ukończono 0%

Ankieta dotycząca urodzin naszego Liasia!

* 1. Czy weźmiesz udział w akcji dotyczącej urodzin Liama i czy podoba ci się jej pomysł?
Witam, z tej strony Wiktoria. Od dłuższego czasu myślałam, aby utworzyć akcję na urodziny Liama, jednak obawiałam się, że nie otrzymam żadnego zaangażowania z waszej strony. Po wielu przemyśleniach postanowiłam, że najpierw zapytam się Was o zdanie na ten temat. Akcja polegałaby na:
- krótkim filmiku, który składałby się z: życzeń od was na zdjęciach/filmikach (potem dokładniej napiszę, gdzie moglibyście mi je przesylać), różnych wzruszających momentów związanych z solenizantem oraz zdjęć z dzieciństwa:
- spamowaniu na TT hashtagiem "#HappyBDayLiamFromPoland", oznaczaniu Liama i dodawaniu tweetów z filmikiem, który wykonam z waszą pomocą;
- zmienieniu ikonek i nazw na TT (wszyscy mielibyśmy to samo);
- pisaniu (głownie przeze mnie do różnych stacji radiowych, aby wspomnieli o akcji i powiedzieli cokolwiek o jego urodzinach).
Taki wymyśliłam plan i jestem z niego dumna. Co o tym sądzicie? Czy weźmiecie w tym udział i wesprzecie Liama w jego dniu? Proszę o odpowiedź, a także o napisanie mi w dodatkowym miejscu jakie masz zastrzeżenia do akcji. Pozdrawiam!
Nie wezmę udziału.
Wezmę udział!


Ankieta

Zarejestruj bezpłatne konto w 15 sekund i twórz własne ankiety online - za darmo! .