Kontakt
Szanowni Państwo, Dziękujemy za zainteresowanie konferencją zakupową PROCON/POLZAK, największą konferencją zakupową w Polsce. Organizując to wydarzenie dla Państwa - chcemy by jej tematyka całkowicie odpowiadała Państwa oczekiwaniom i potrzebom. Ankieta ma charakter anonimowy, wypełnienie kwestionariusza zajmie Państwu kilka minut. Serdecznie dziękujemy Państwu za pomoc! Organizatorzy Konferencji PROCON/POLZAK 2017
* Prosimy o wpisanie nowych rozwiązań, produktów, usług, problemów, tematów czy zagadnień, którymi są Państwo zainteresowani i o których chętnie dowiedzieliby się Państwo więcej w ramach konferencji PROCON/POLAK 2017, która odbędzie się 17-18.10.2017 w Warszawie.
prosimy wpisać propozycje
* Czy są Państwo zainteresowani uczestnictwem w formie networkingu jakim są tematyczne stoły dyskusyjne w ramach PROCON/POLZAK 2017?
prosimy o zaznaczenie właściwej odpowiedzi
tak
nie
* Czy mają Państwo ciekawy temat do omówienia, zakończony interesujący projekt, gotowe rozwiązanie dla problemu lub ciekawy produkt/usługę - mieszczący się ramach tematycznych PROCON/POLZAK 2017 i chcieliby Państwo podzielić się nimi na forum praktyków i ekspertów zakupowych na największej konferencji zakupowej w Polsce?
prosimy o zaznaczenie właściwej odpowiedzi
tak
nie


Ankieta

Zarejestruj bezpłatne konto w 15 sekund i twórz własne ankiety online - za darmo! .