Jak to działa?

Ankieta+ to łatwy w obsłudze system, który umożliwia tworzenie kwestionariuszy ankiet i sond, testów oraz różnego rodzaju formularzy w internecie.

Pomaga w ciągu kilku minut samodzielnie przygotować jedno z tych narzędzi, opublikować kwestionariusz i zaprosić respondentów do wypełniania , a finalnie przeanalizować zebrane dane i wyciągnąć wnioski.

Zaprojektuj kwestionariusz ankiety, testu lub formularz online

Szybko dodawaj, edytuj i usuwaj pytania projektując cały kwestionariusz ankiety lub testu w bardzo krótkim czasie.

Korzystaj z wszystkich najpopularniejszych typów pytań, dla których możesz ustawić m.in. obligatoryjność odpowiedzi. Dodaj zaawansowaną logikę połączeń między pytaniami, która umożliwia stosowanie pytań warunkowych i dowolne przechodzenie przez kwestionariusz ankiety lub formularz – wszystko w zależności od wybieranych odpowiedzi.

Więcej o projektowaniu kwestionariusza

Dodaj swój branding

Chcesz aby publikowany kwestionariusz wyglądał jak Twój własny? Nic prostszego – ukryj logo Ankieta+ i dodaj swoje własne, ustaw tło, czcionki i kolorystykę, a nawet osadź kwestionariusz na własnej domenie www.

Wszystkie funkcjonalności systemu, z którymi zetknie się wypełniający kwestionariusz mogą być przygotowane wg Twoich wytycznych i wzmacniać Twoją markę.

Więcej o brandingu kwestionariusza

Opublikuj kwestionariusz i zaproś do wypełniania

Wykorzystaj bogate możliwości wysyłki zaproszeń przez wbudowany moduł email marketingu. Zaprosić respondentów można również wysyłając linklub osadzając ankietę, test lub formularz na stronie WWW lub blogu, i na wszystkich social media, a nawet w dedykowanej aplikacji na Facebooku do angażowania fanów. Dodatkowo możesz wygenerować kod QR przenoszący do Twojej ankiety czy formularza i nadrukować go np. na Twoją wizytówkę!

Więcej o zbieraniu odpowiedzi

Analizuj zebrane dane i podsumowane wyniki

Zintegrowany moduł analizy danych pozwala na wyszukiwanie ukrytych trendów i wzorców, zarówno zbiorczo jak i indywidualnie, wizualizując dane na wykresach i w tabelach. Dane można zapisać do pliku zewnętrznego do dalszej analizy w programach MS Excel lub Statistica.

Więcej o analizie wyników

Pełna kompatybilność ankiety z każdym urządzeniem

Dzięki wykorzystaniu Responsive Web Design, strona WWW AnkietaPlus.pl, a tym samym panel użytkownika jest dostępny z dowolnego urządzenia, jak smartfon, tablet, notebook czy wreszcie komputer stacjonarny. Możesz z każdego urządzenia dowolnie edytować kwestionariusz np. ankiety lub „na żywo” sprawdzać otrzymane dane.

Zaproś respondentów do wypełnienia ankiety z Twojego smartfona i zobacz jakie to proste!

Szyfrowanie SSL

Jesteś świadom zagrożeń podsłuchu w internecie? W Ankieta+ skorzystasz z szyfrowania połączenia dla wszystkich swoich kwestionariuszy ankiet, testów lub dla formularzy.

Silne szyfrowanie SSL/TLS 256 bit wraz autoryzowanym certyfikatem ochroni Twoich respondentów podczas pozostawiania danych osobowych w metryczce lub poufnych w ankiecie ale także i Ciebie gdy będziesz wprowadzać swoje dane do systemu lub np. adresy mailowe respondentów.