Tworzenie i projektowanie ankiety, testu, formularza online

Wszystkie popularne typy pytań

Zbudujesz dowolny kwestionariusz ankiety, testu i sondy dzięki obsłudze wszystkich typów pytań ankietowych - 14 podstawowych typów, pole tekstowe i multimedialne które umożliwia wstawianie obrazów i filmów. Do wybranych typów pytań można dodać pole z własną otwartą odpowiedzią i plik graficzny. Ustaw ponadto obowiązkową odpowiedź i walidację, oraz losowanie kolejności pytań i odpowiedzi.

Zaawansowana logika pytań

Skorzystaj z logiki skip-logic i zdecyduj, która odpowiedź zakończy ankietę, a która przeniesie respondenta do następnego lub dowolnego pytania w ankiecie. Logika skip-logic umożliwia stosowanie pytań warunkowych i dowolne przechodzenie przez kwestionariusz ankiety lub formularz – wszystko w zależności od wybieranych przez respondentów odpowiedzi.

Przywracanie usuniętych pytań

Podczas projektowania ankiety lub testu omyłkowo usunięto pytania? Nie przejmuj się, nie stracisz tego pytania - możesz odzyskać wszystko z kosza i przywrócić pytania do projektu ankiety, testu czy też formularza. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo przed utratą danych.

Wielojęzyczność Unicode

Skorzystaj z możliwości zbierania danych w dowolnym języku świata, dzięki implementacji standardu Unicode. Możesz wybrać jeden z dostępnych, wbudowanych, języków dla interfejsu samego narzędzia, treści kwestionariusza ankiety, testu, sondy czy też formularza a także zbieranych danych. Wszystkie odpowiedzi respondentów zostaną prawidłowo zapisane w uniwersalnym formacie, umożliwiającym późniejszą analizę.

Podgląd oraz wydruk kwestionariusza ankiety lub testu do PDF

W każdej chwili możesz przejść do podglądu zaprojektowanego przez Ciebie kwestionariusza. On nie zbiera danych ale umożliwia Ci obserwację widoku z perspektywy wypełniających.

Możesz także zapisać stworzony kwestionariusz ankiety lub testu do formatu PDF i wydrukować, a następnie rozdysponować osobom które poprosisz o wypełnienie. Zachęcamy do tego jednak tylko wtedy gdy to konieczność – np. osoba która ma wypełnić ankietę nie ma dostępu do internetu – oszczędzaj z nami tonery drukarek i ratuj drzewa wypełniając ankiety i testy online.

Zaawansowane opcje konfiguracyjne

Każdy utworzony przez Ciebie nowy kwestionariusz ankiety, testu lub formularza jest domyślnie skonfigurowany przy użyciu najpopularniejszych ustawień. Dzięki zakładce zaawansowanych ustawień umożliwiamy każdemu samodzielną konfigurację kwestionariusza. Możesz skonfigurować np. wyświetlanie, wygląd i położenie paska postępu, numerowania stron i pytań czy też przycisku przedwczesnego opuszczenia ankiety lub formularza.