Publikowanie ankiet oraz formularzy i dystrybucja zaproszeń

Standardowy link dla respondentów

Najprostszym i często najwygodniejszym sposobem na zaproszenie respondentów jest przesłanie linku do swojej ankiety. Każdy projekt kwestionariusza ankiety, testu, formularza jest powiązany z unikalnym linkiem, którym można się szybko podzielić umieszczając go w treści maila, na stronie www, a właściwie w każdym miejscu, z którego chcesz skierować respondentów do Twojej ankiety lub np. formularza.

Ów link możesz spersonalizować w systemie do postaci: www.ankietaplus.pl/s/twoja_dowolna_nazwa Jeżeli natomiast chcesz aby link wskazywał na Twoją unikalną domenę to pomyśl o pakiecie płatnym Ankieta+. Więcej dowiesz się na stronie o brandingu.

Zaproszenia e-mail

Skorzystaj z wbudowanego w systemie Ankieta+ modułu do e-mail marketingu, aby efektywniej zarządzać komunikacją z wypełniającymi Twoje ankiety lub formularze.

Możesz wysłać zaproszenie do wypełnienia kwestionariusza ankiety lub testu, a każdy uczestnik otrzyma swój unikalny link, dzięki czemu możliwy jest monitoring aktywności oraz wysyłanie przypomnień tylko tym, którzy jeszcze nie wypełnili kwestionariusza i podziękować wszystkim tym, którzy już zakończyli wypełnianie. Samodzielnie definiujesz treść i zarządzasz listą mailingową.

Publikacja w social media

Wykorzystaj rosnący potencjał social media i możliwość „wirusowej” promocji swojej ankiety, sondy i formularza. Zaangażuj swoich fanów i przyjaciół publikując link do ankiety na Facebooku, Google+, LinkedIn i Twitterze.

Aplikacja dla Facebook fanpage

Dla prowadzących fanpage marki lub społeczności na Facebooku oferujemy dedykowaną aplikację z możliwością dodania własnej zakładki z sondą, ankietą lub formularzem.. Fani odwiedzający Twój fanpage mogą bezpośrednio na Facebooku pozostawić jakże cenne dla Ciebie informacje.

Osadzanie na stronie internetowej

Wykorzystaj efektywniej swoją stronę lub bloga. Ankieta+ umożliwia umieszczenie widgetu, który idealnie się sprawdzi na potrzeby krótkiej sondy lub formularzu a jeśli chcesz skierować odwiedzających Twoją stronę do dłuższej ankiety umieść link na stronie. Aby osadzić widget, skopiuj wygenerowany przez Ankieta+ kod i wklej go bezpośrednio w kodzie Twojej strony WWW, umieszczając ramkę z sondą lub formularzem w wybranym przez Ciebie miejscu na stronie.

Kod QR (Quick Response)

Wygeneruj unikalny kod QR dla Twojego kwestionariusza ankiety lub formularza. Możesz go wydrukować, dodać do materiałów promocyjnych, na stronę internetową a nawet wysłać na Facebooka. Wyobraź sobie, że nadrukowany kod QR na Twojej wizytówce automatycznie może przekierować do formularza zakupu czy też kontaktu lub poszukaj własnych zastosowań.