O nas

Historia

Pierwsze badania ankietowe przygotowywaliśmy ponad 10 lat temu, a w sumie przeprowadziliśmy osobiście kilkaset badań ankietowych w tym większość stanowiły badania CAWI – czyli te prowadzone za pośrednictwem internetu.

Mamy także w zespole kompetencje pozwalające budować narzędzia informatyczne wykorzystane już wielokrotnie w praktyce m.in. przez duże firmy z branży medialnej czy też banki.

Wiemy zatem jak prowadzić profesjonalne badanie, w jaki sposób je przygotować a także jakie narzędzie jest potrzebne by prowadzić badania ankietowe w internecie. Wiemy, że ten rynek potrzebuje Ankieta+.

Jesteśmy tu by Cię wspierać zarówno w obsłudze narzędzia jak i w przygotowaniu samego kwestionariusza ankiety czy też w komunikacji z respondentami. Możesz się z nami skontaktować lub o wskazówkach dot. metodologii badawczej, przeczytać na naszym blogu.

Wyprodukowano w Polsce

Jesteśmy dumni z tego, że projekt został zrealizowany w Warszawie i sfinansowany krajowym kapitałem. Czujemy się lokalnymi patriotami i stawiamy na przedsiębiorczość w Polsce.