Integracja z Facebook i DotPay - zmiany w Ankieta+

Integracja z Facebook i DotPay - zmiany w Ankieta+ Ocena: 4.5/5 , 23 głosów   |   2013-09-04 18:01:22 przez   |  Co nowego

Wychodząc naprzeciw aktywnym użytkownikom Facebooka dodaliśmy możliwość zaloguj się przez Facebook i powiązania konta z Ankieta+. Możliwa jest zarówno rejestracja jak i logowanie się na podstawie konta na Facebooku.

Do listy kanałów dystrybucji i zapraszania dodaliśmy naszą Aplikację na Facebooku umożliwiającą osadzanie projektu w zakładce fanpage'u Facebook. Należy zintegrować konto administratora fanpage'u z kontem w Ankieta+ logująć się przez wtyczkę Login with Facebook lub zgłosić się do Obsługi Klienta Ankieta+. Po zintegrowaniu można administrować projektami z poziomu aplikacji na Facebooku.

Chcąc usprawnić proces płatności za usługi i plany abonamentowe wprowadziliśmy integrację z wiodącą platformą mikropłatności i płatności internetowych DotPay z Ankieta+. Dzięki integracji poza płatnościami przelewem na podstawie faktury proforma, dodaliśmy kanał PayPal, karty kredytowe oraz płatności internetowe.

Opublikowano 2013-09-04 18:01:22