Potrzebne własne narzędzie do prowadzenia ankiety online - a może "white label"?

Potrzebne własne narzędzie do prowadzenia ankiety online - a może "white label"? Ocena: 4.5/5 , 120 głosów   |   2013-06-02 20:20:31 przez   |  Funkcjonalności

Chcesz mieć własne narzędzie do stworzenia i przeprowadzenia ankiety online. Bez reklam, w Twojej kolorystyce i na Twojej domenie? Pomyśl o "white label".

Co to takiego?

Na próżno by poszukiwać definicji w polskiej Wikipedii lub szerzej - w polskim internecie ale już w anglojęzycznych odpowiednikach znajdziemy ich mnóstwo. Według en.wikipedia.org „white label” to rodzaj modelu biznesowego w masowej dystrybucji dóbr głównie z branży rtv, spożywczej ale także usług internetowych polegający na sprzedaży tych dóbr pod innymi markami niż pierwotna – ta głównego producenta.

W Polsce bardzo dobrze widać to zjawisko w branży spożywczej. W dyskontach oferowane są produkty znanych producentów pod zupełnie innymi markami – markami, które są własnością dyskontu. Dodatkowo sprzedawane są  po dużo niższej cenie. Czy to możliwe, że ten sam produkt tylko w innym opakowaniu może być o 10-20% tańszy? Wystarczy wyobrazić sobie, że w cenę produktu z oryginalną marką producenta wliczono np. koszty pozycjonowania tej marki na rynku czyli w skrócie marketingu i jeszcze kilka innych to odpowiedź brzmi: tak, jest to możliwe.

A zatem „white label” to sprzedaż produktów wytworzonych przez innego producenta jako swoich własnych. Jeśli wszystkim się to opłaca to przecież na tym biznes polega..

Jak to działa w AnkietaPlus?

W AnkietaPlus opcja „white label” oznacza nieograniczone możliwości graficznej kreacji narzędzia, w którym utworzysz i przeprowadzisz badanie ankietowe online. Twoi respondenci wypełniając ankiety online będą widzieć Twój logotyp i kolorystykę narzędzia, które będzie umieszczone na twojej własnej domenie, a jego nazwa będzie kwestią Twojej kreatywności. W żadnym miejscu narzędzia nie będzie umieszczonych znaków towarowych AnkietaPlus a co za tym idzie narzędzie do prowadzenia badań przy użyciu ankiety online będzie wyglądać jak Twoje własne!

Nie wytwarzasz, nie martwisz się u utrzymanie i funkcjonowanie, a dysponujesz. Wygodnie?  I o to właśnie nam chodzi. Wybierz odpowiedni pakiet i skorzystaj z opcji „white label” w AnkietaPlus. Zapraszamy!

Opublikowano 2013-06-02 20:20:31