Raporty statystyczne o postępie projektu & program partnerski - nowe funkcjonalności w Ankieta+

Raporty statystyczne o postępie projektu & program partnerski - nowe funkcjonalności w Ankieta+ Ocena: 4.5/5 , 70 głosów   |   2013-12-11 17:44:33 przez   |  Co nowego

W tym tygodniu oddajemy kolejny pakiet funkcjonalności dla każdego Klienta, zapoznaj się z nowym raportem statystycznym oraz programem partnerskim.

Raport statystyczny to zautomatyzowany monitoring postępu projektu wysyłany w formie raportu na email Klienta. Raport zawiera informacje o monitorowanych przez Klienta projektach, z dziennymi zmianami przez ostatnich 7 dni w formie tabelarycznej i wykresów do dokładnej analizy. Opcje raportu można skonfigurować w każdym projekcie indywidualnie (Projektowanie > Ustawienia), dostępne są następujące opcje:

  • codziennie - raport wysyłany codzinnie po północy,
  • co tydzień (w poniedziałek) - raport wysyłany w każdy poniedziałek po północy,
  • wyłączony - projekt ma wyłączony raport statystyczny.

Należy wspomnieć, że wysyłka raportu odbędzie się wyłącznie w przypadku, kiedy Klient włączy raport statystyczny w choć jednym projekcie - w przeciwnym wypadku, system nie wygeneruje żadnej komunikacji.

Kolejną nowością jest wprowadzenie Programu partnerskiego do oferty Ankieta+. Program partnerski jest przeznaczony dla aktualnych Klientów i pozwala czerpać korzyści z polecania nowym, potencjalnym Klientom oferty Ankieta+. Od każdej opłaconej faktury poleconego konta otrzymasz automatycznie 20% prowizji - bez ogarniczeń czasowych i ilościowych. Każdy może polecać konto, swoim przyjaciołom i znajomym, przekazując swój indywidualny kod referencyjny, który następnie można użyc podczas rejestracji nowego konta. Swój stan środków zgromadzonych w programie partnerskim można przeglądać po zalogowaniu się do Panelu Ankieta+ (Konto > Program Partnerski).

Życzymy spektakularnych wyników w raportach i wysokich prowizji w programie partnerskim! Wkróce więcej nowości.

Opublikowano 2013-12-11 17:44:33